FORUMHOKEJOWE.PL Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Ogłoszenie 
Reaktywujemy najstarsze, a zarazem największe forum hokejowe w Polsce! Jesteśmy z Wami już blisko 15 lat! Zapraszamy.

Poprzedni temat «» Następny temat
Krzysztof Oliwa Forum
Autor Wiadomość
hammer 
VIP

Wysłany: 28 Styczeń 2006, 06:16   Krzysztof Oliwa Forum

Mi sie wydaje ze jest czas na zmiany w Polskiej lidze hokeja. Aby cokolwiek sie zmienilo to nie tylko to bedzie zalezec o demnie czy Mariusza, sponsorow, wlascicieli klubow ale przedewszystkim od kibicow, zwolennikow oraz zawodnikow w polskiej lidze hokeja.

Ja przez ostatnie 14 lat mialem okazje widziec na wlasne oczy jak ten mlyn w najlepszej lidze hokeja, NHL sie kreci 24 godz na dobe. Mowie o wszystkim od treningow, przygotowan poza kulisami zeczy o ktorych nikt nie wie i nie bedzie wiedzial, mialem okazje wygrac Puchar Stanleya, przegrac puchar Stanleya w czwartej rundzie, w 7 meczu vs Tampa Bay w 2003-04 sezonie.

Przez ostanie 14 sezonow widzialem i doswiatczylem z pierwszej reki z pierwszego zedu jak sie prowadzi sie najlepsza lige na swiecie, druzyny, jak sie rozmawia z zawodnikami i jak od nich otrzymac 110% na lodzie.

Nie bede wspominal o reszcie. Moze kiedys bede wstanie napisc ksiazke , ktora kazdy mlody chlopak ktory mysli o zawodowej karierze sportowej powinnien miec i przeczytac .

Na dzien dziesiejszy ja mam dosyc przygladania sie PZHL i PLH . Tam mamy tych samych ludzi, dzialaczy ktorzy zadza od lat!!!!! Ci sami ludzie ktorzy moge powiedziec wygonili mnie z ligi polskiej z usmiechem na twarzy w zamian za $50 jak podpisze gdzies kontrakt w Canadzie czy USA.

Pytanie co nasza reprezentacja osiagnela w ostatnich 30 latach . Nie wiem moze jestem w bledzie ale przypuszczam ze nie wielie

- Wygrana z rosja 2-1 w spodku w katowicach w 1976???
- Dobry wystep kardy w Calgary, AB podczas 1988 Olimpiady Zimowej.

Jezeli jestem w bledzie to prosze mnie poprawic!!!!

Ja na dzien dzisiejszy jeszcze nie jestem pewien co dalej ale prawdopodobnie w po sezonie zakoncze kariere zawodowa. Chociach bede mial tylko 33 lata to na dzien dzisiejszy ja uwazam ze osiagnalem duzu, duzo wiecej anizeli kiedykolwiek w zyciu pragnalem jezeli chodzi o gre w hokeja. Jedyna zecz mnie boli ze nie udalo nam wejsc od olimpiady w Turynie!!!

Ja jako kapitan tej druzyny do dnia dzisiejszego wierze ze mielismy na tyle dobra druzyne aby zaafansowac do olimpiady.

Kazdy sie bedzie pytal dlaczego nam sie nie udalo itp. Ja moge na ten temat mowic godzinnami i wiez cie mi nie chce nikomu ublizyc z "wyzszych wladz" ale jezeli ktos zna hokejowe abecadlo w stylu A,D,K i gdziesz tam troche T z U otwartym bo O zamkniete jest niewazne to ja wam jedno zecz powiem. POLSKA HOKEJOWA KADRA NARODOWA NIE MA I NIGDYU NIE BEDZIE MIALA SZANS ABY PONNOWNIE BYLA UWZGLEDNIANA W CZOLOWKE SWIATOWA JUZ NIE MOWIAC O OLIMPIADZIE W 2010 CZY 2014.!!!!

To jest moze delikatna sprawa ale mam nadzieje ze w koncu to ktos sie obudzi i spojrzy w lustro i powie sobie ze na dzien dzisiejszy jest czas na zmiany i moze trzeba dac innym osoba, ludziom z pomyslami, wizja na sport szanse!!!

Ponizej link do PZHL bosow. To jest strachu warte. Nic przeciwko nikomu ale naprawde jest czas na emeryture i zmiany w PLH!!! Poza P.Wojasem moim dobrym kolega i swietnym biznesmenem oraz Andrzejem Skowronskim i moze kims innym kogo nie znam to potrzebujemy nowy caly personalej ktory bedzie wstanie sie zajac i moze bedzie wstanie wyjsc z dolku ktory sami sobie PZHL wykopal przez ostanie 20 lat.

PZHL Prezesi

Czekam na pytania i mam nadzieje ze razem z pomoca wszystkich i dobrym planem nie tylko na co bedzie jutro i "Grajmy aby za duzo nie dostac" moze w kiedys powrocimy do czolowki swiatowej.

Krzysztof Oliwa
Ostatnio zmieniony przez Shery 28 Wrzesień 2014, 15:56, w całości zmieniany 1 raz  

MarcinS 
Użytkownik na 30%

Wysłany: 28 Styczeń 2006, 17:33   

Coś nikt nie odpisuje na ten post... Wszyscy myślą, że podpucha? Napiszę więc pierwszy.
Krzysztof, witaj ponownie na Forum :)

Slavo 
Użytkownik na 80%

Wysłany: 28 Styczeń 2006, 17:54   

Oprócz tego co napisał Krzysztof, trzeba zwrócic też uwage na poziom sędziowania. Krzysztof grałes tutaj pare meczy w zeszłym sezonie, i może wypowiesz sie w jakis sposób na ten temat.
Czasami jak sie czyta obsade sędziowska na daną kolejke to aż sie nie chce isc na mecz. A niektóre decyzje sędzowskie bardzo mocno podnosza ciśnienie na trybunach. Czasami bedac na meczu to wogóle wydaje mi sie że ONI sędziują wg. jakichs dziwnych zasad. Czasami po gwizdku sędziego ludzie patrzą sie na siebie bo nie wiedza o co chodziło. Kiedys był pomysł aby w PLH sędziowali Czesi albo Słowacy. Nie wiem dlaczego ten pomysł upadł, bo moim zdaniem był to świetny pomysł.
I jescze jedna rzecz. Czasami juz mnie to denerwuje jak ide tzreci raz na tę samą drużyne. Szkoda że w Polsce jest tak mało drużyn, bo napewno im więcej byłoby druzy, tym rozgrywki atrakcyjniejsze.
Pozdrawiam

hammer 
VIP

Wysłany: 29 Styczeń 2006, 04:41   

Co do sedziowania w Polsce to nawet szkoda na ten temat rozmawiac. Ja mialem do wyboru gre w Wojas Podhale Nowy Targ albo Szwacjaria, Norwergia , Wlochy i Szwecja wraz z Mariuszem i wybralem Polske.

Moja decyzja byla kierowana tylko i wylacznie promocja polskiego hokeja ktorego od lat probuje w raz z Mariuszem go wyreklamowac.

Teraz wracajac do tematu. Pierwszy raz wszedlem na lod w meczu sparingowym przeciwko Toruniowi to sedzie mi powiedzial "FUCK YOU" poniewaz chcialem z nim porozmawiac na temat jakiegos gwizdtka czy kary, juz nie pamitam. Nie zapomnijmy ze bylem kapitaniem druzyny.

W drugim wejsciu oczywiscie zaliczylem kare za wejscie cialem gdzie cala pleksa poleciala w miliony kawalkow. Nie wiem moze jestem w bledzie ale ja naprawde przypuszczalem ze bedac wstanie mogl pograc i pokazac przed wszystkicm polskim kibicom na jakiej zasadzie sie gra w NHL " Najlepsza liga na swiecie" a w zamiast tego to cokolwiek bym nie zrobil to byla kara.

Ja mowie o takich symulacjach przez zawodnikow ze to przykro mowic. porpostu wstyd.
w NHL dla przykladu jezeli sedzia widzi ze symulowales kare , liga automatycznie to sprawdza i jestes albo automatycznie ukarany $1000 albo dadza ci jedne ostrzezenie z MEMO dla wszystkich druzyn ze taki czy inny zawodnik zostal ostrzezony za symulacja. Wstyd jak holera!!!!

Wracajac do sedziow w Polsce. Ja osobiscie ich nie znam, nie wiem z kad sa, nie wiem kto ich uzyl przepisow hokeja ale moge ci gwarantowac jedna zecz, ze jezeli ja kiedykolwiek bede wstanie sam czy z mariuszem ten zaly balagan przejac to wam gwarantuje ze jezeli sedzia nie bedzie gwizdal jak powinnien to bedzie jego ostatni mecz jaki sedziowal w lidze polskiej. I to nie bedzie wazne ze on byl sedzia przez 10-15 lat. Mnie tylko i wylacznie bedzie interesowac jak on sedziowal wczoraj i w jak bedzie sedziowal dzisiaj. Co i jak on sedziowal 5 lat temu to naprawde przykro mi bardzo mnie ale to naprawde i polski zwiazek hokeja na lodzie czy obecja lige w tym czasie nie bedzie interesowac.!!!!

Ja skladam w tym tygodniu moje nazwisko do dyspozycji jezeli chodzi o prowadze kadry wraz z Rudolfem Rahaczek jezeli chodzi o przygotowanie kadry to najblizsze mistrzostwa gruby B. Co dalej to zobaczymy????

robert 
Użytkownik na 10%

Wysłany: 29 Styczeń 2006, 17:39   

Witaj Krzysztof ponownie.

Dawno sie tu nie wpisywalem ale dzis jest specjalna okazja. Mam nadzieje, ze to jest poczatek konca dla hokejowego "betonu". We wszystkich hokejowych osrodkach chyba sa ludzie gotowi Cie poprzec. Mysle ze pan Jacek Chadzinski nie bedzie juz musial mierzyc sie samotnie ze zwiazkowa wierchuszka.

Zycze powodzenia

Ps .
Krzysztof prosiles aby Cie poprawic:
w 1976 roku reprezentacja wygrala z ZSRR 6:4 a nie tak jak napisales 2:1

fan 
Użytkownik na 70%

Wysłany: 29 Styczeń 2006, 22:00   

Witam Cie Krzysztofie ... Piszesz bardzo ciekawe rzeczy i konkrente ... mam nadzieje ze na pisaniu sie nie skonczy i sprobujesz z tym powalczyc ... My jako kibice co mozemy zrobic ... poza jakimis protestami na lodowiskach nie wiele ... ale ja osobiscie jestem z Toba i ciesze sie ze ktos wkoncu zacznie sprzatac ten syf ...

Ps zapraszamy na tegoroczny zlot forumowiczow :D heh

Mako_Tychy
[Usunięty]

Wysłany: 29 Styczeń 2006, 23:00   

Witam Krzysztofie, ciesze się z Twoich słów, cieszę się że po zakończeniu kariery gracza Polski hokej nadal nie będzie Ci obojętny. Cieszę się ze chcesz coś z tym zrobić, bo przy obecnych władzach PZHL nikt z wewnątrz ligi nie może sobie podskoczyć, i powiedzieć złego słowa na Związek. Mam nadzieje że na słowach się nie skończy i znając Twój charakter wierze w to że coś się zmieni. Nie będę wałkował tematu Twojego powrotu do GKSu po zakończeniu gry w NHL, bo choć każdy bardzo by się ucieszył, niejednokrotnie wypowiadałeś się w tej kwesti, o wiele więcej dobrego mozesz zrobić walcząc z dziadkami PZHL, dlatego czekamy na Twoje działania. Nie zawiedź Nas, nie ma wielu ludzi tak wpływowych i niezaleznych w Polskim hokeju.

Cola 
Super User !
u teściowej...

Wysłany: 30 Styczeń 2006, 13:18   

ja w kwestii technicznej :)
prosilbym Alferka by utworzyl osobne podforuym bysmy pisali rozne zagadnienia do Kriss'a i Mariusza (moze tez sie odezwie??jakis czat z nimi zorganizujemy??)
Prosba rowniez do uzytkownikow - by nie uzywali polskich znakow, bo chlopaki za oceanem maja problem z odczytaniem tego :)

chyba wszyscy to zauwaza ;)

Smiglo 
Moderator

Wysłany: 30 Styczeń 2006, 14:07   

Czesc Krzysztof.
My, kibice od lat zwiazani z hokejem mozemy Ci pomoc jak tylko bedziemy w stanie to zrobic.
Mamy troche mozliwosci, jestesmy na trybunach i w internecie.
Mysle, ze wspolnie mozemy zorganizowac jakas wspolna akcje przeciwko dzialaniom dziadkow z centrali.
Zauwaz, ze ostatnio powstaje duzo lodowisk, nowe druzyny zglaszaja sie do ligi. Mysle, ze trzeba to wszystko odpowiednio pielegnowac i pozwolic ludziom w osrodkach zeby dzialali tak dalej. Hokej od podstaw w nowych miastach to jedyna droga do popularyzacji hokeja.

Pozdrawiam

Alferek - konto nieaktywn
[Usunięty]

Wysłany: 30 Styczeń 2006, 14:25   

Witaj Krzysztof. Pozwoliłem wyroznic temat jako osobne forum, by tu pisac na powaznie i o konkretach (w pozostalych forach roznie z tym bywa).

Jak Smiglo slusznie zauwazyl jakas inicjatywa oddolna w sprawie odradzania sie hokeja jest. Odzylo Jastrzebie, Naprzod Janow, po wielu latach jest i Legia, byc moze od nastepnego sezonu ponownie wroci do seniorskiego hokeja Orlik Opole. Oczywiscie jest to zbyt malo, zeby hokej w Polsce odzyskal popularnosc i poziom. Uwazam, ze dalej cofiemy sie w stosunku do innych panstw - wymownym przykladem jest to, ze tacy zawodnicy jak Puzio czy Klisiak bedac u kresu swoich karier sa dalej najlepsi i godnych nastepcow nie widac.

O PZHL-u to mozna wiele pisac. Wyciagne jeszcze jedna rzecz: tak sobie mysle dlaczego na przyklad nie zorganizowano finalu Pucharu Polski na pieknej hali w Lublinie? Pamietam jak Unia grala ze Stoczniowcem w Warszawie pare lat temu i te tlumy warszawiakow spragnionych hokeja ustawiajacych sie przed kasami na 3 godziny przed meczem. Gdyby teraz zorganizowano to np w Lublinie i zadbano o odpowiednia reklame tego wydarzenia na pewno pojawilby sie powazny impuls w tym miescie, by zaczac myslec o hokeju nie tylko w wymiarze amatorskim. I pomyslec, ze jeszcze na poczatku lat 80-tych hokej byl dyscyplina nr 2 w Polsce zaraz po pilce noznej...

Gość

Wysłany: 30 Styczeń 2006, 15:39   

Witaj Krzysztof
i w Krakowie jest sporo ludzi którzy widzą co się dzieje, szczerze powiedziawszy podejmowaliśmy sporo prób rozprogowania naszej dyscypliny, jednak różne czynniki powodują że nadal w naszym mieście przegrywamy z piłką nożną, koszykówką czy też siatkówką. Myślę że połączone działanie z centralą PZHL, wypracowanie wreszcie jakiejś sensownej strategii marketingowej dla hokeja pomogłoby w podniesieniu tej dyscypliny z klęczek, ale wreeszcie musi to byc wspólne działanie a nie tylko wobornie własnych interesów...
pozdrawiam serdecznie

Karvin
[Usunięty]

Wysłany: 30 Styczeń 2006, 15:40   

to powyżej pisałem ja - tylko nei wiedziałem że można tu pisac bez logowania :)

hammer 
VIP

Wysłany: 31 Styczeń 2006, 04:46   

To jest link do artykolu o ktorym mowilem tutaj wczesniej ze sie pokaze.

Co gryzie Krzyśka Oliwę?

W kwietniu polski hokeista oficjalnie zakończy karierę
Jedyny Polak, który na koncie ma Puchar Stanleya, żegna się z kibicami. Ale nie na długo.

- O hokeju wiem wszystko - mówi Krzysztof Oliwa (33 l.). - Przez 10 lat grałem w najlepszej hokejowej lidze świata. Wygrywałem tu wszystko i leżałem na łopatkach. Spałem w najlepszych hotelach i w najgorszych norach.

Już wcześniej głośno mówił, że w polskim hokeju muszą nastąpić zmiany. Teraz zamierza działać.

- Czas niektórych panów w Polskim Związku Hokeja na Lodzie dobiegł końca - dodaje. - O niczym innym nie marzą, tylko o tym, aby spokojnie doczekać tam emerytury. To bez sensu. Co cztery lata powinniśmy grać w igrzyskach! Ja chciałbym coś zrobić dla naszego hokeja jako trener. Gwarantuję, że z kasy związku nie wezmę ani grosza.

Jakie będą jego pierwsze kroki? Dla kilku młodych zawodników będzie się starał znaleźć miejsce w farmach klubów NHL.

- Tam na pewno podnosiliby swoje umiejętności - mówi. - Gdyby co roku pięciu juniorów znalazło tam miejsce, byłoby super. To byłaby dla nas znakomita inwestycja.

Liczy, że w przyszłości będzie pracował z Mariuszem Czerkawskim, drugim naszym rodakiem w NHL.

- Rozmawiałem z Mariuszem - mówi Oliwa. - Jest chętny. Myślę, że razem postawilibyśmy polski hokej na nogi.

Czy nie żal mu rezygnować z kariery? Oliwa kręci głową.

- Tu już zrobiłem wszystko - dodaje. - Poza tym w NHL zostawiam następcę. To Zenek Konopka z Anaheim Mighty Ducks. Jest dla mnie jak młodszy brat. Jego ojciec pomógł mi, gdy zaczynałem karierę w Stanach. Zenek nie jest może wielki, ale w kaszę nie da sobie dmuchać. Mogę spać spokojnie (śmiech).

autor: Paweł Rassek

Cola 
Super User !
u teściowej...

Wysłany: 31 Styczeń 2006, 11:56   Re: Krzysztof Oliwa Forum

hammer napisał/a:
Ja jako kapitan tej druzyny do dnia dzisiejszego wierze ze mielismy na tyle dobra druzyne aby zaafansowac do olimpiady.

no własnie... gralismy jak nigdy a polegli jak zawsze :(
Ciekaw jestem jakie sa wg Ciebie przyczyny tego, ze nie weszlismy..... Trener byl za slaby? Zle przygotowal zespol? Slaba motywacja? Slaby sklad? Czy moze za silni jednak rywale?
Patrzac na sklad to byl chyba optymalny (juz dawno nie udalo sie takiego skladu zebrac). Zaangazowanie na lodzie bylo widac - nikt sie nie opirniczal. Sidor raczej potrafi przygotowac zespol (patrze przez pryzmat tego co zrobil w Oswiecimiu). Mecze byly naprawde na styku choc nie wiem czy do wygrania, bo mimo styku widac bylo ze rywal kontroluje sytuacje (mysle ze mimo wszystko latwiej szloz Lotwa niz z Bialorusia)
Moim zdaniem juz daaaaaawno nie gralismy tak ladnie i tak dobrze.
Co Ty na ten temat sadzisz? Jak to wygladalo od wewnatrz? Moze sa rzeczy o ktorych nie wiemy a tez pokrzyzowaly nam plany?
Pozdrawiam

hammer 
VIP

Wysłany: 1 Luty 2006, 04:47   

Ponownie, przeczytaj moj post na gorze. Jak zna sie tylko pare liter z alfabetu to ciezko czytac czy czytac tak czy nie??? Tak samo jest w jakiekolwiek innej dziedzinie sportu.

Majac dobrych zawodnikow od zewnatrz to wcale nie znaczy ze oni sa psychycznie i fizycznie przygotowani do podjecia decyzji i ryzyka ktoreby zadezydowalo o zwyciestwie czy przegranej. Przewaznie u nas przegranej. Zawsze jest latwiej grac aby nie pregrac za duzo w porownaniu do gry z wykalkulowanym ryzekiem aby grac i wygrac za wszelka cene.

Takie bylo i zawsze bedzie moje podejscie do sportu. Jezeli zawodnik-cy po meczu nie sa w stanie spojrzec w lustro i powiedziec sobie ze dali wszystko z siebie co mieli to wiez mi z takimi zawodnikami nigdy nie wygrasz.

Mam nadzieje ten post pomoze odpowiedziec tobie na twoje pytanie.

[ Dodano: Sro Lut 01, 2006 5:58 am ]
Jezeli ktos z was jest uzytkownikiem www.hokej.net to bardzo bym prosil aby zaprosic wszystkich uzytkownikow tutaj. Przedewszystkich tych ktorzy naprawde maja wiele pytani itp

http://www.hokej24.pl/new..._licz=tak&lang=

Dzieki

(INTERIA.PL/Super Express)

Czytano: 1814 Źródło: www.interia.pl
Komentarze

ZT (85) 2006-01-31 10:59
Podpisuje się pod tym dwoma rękami -może w końcu z naszym hokejem zacznie się dziać lepiej!!!!

czacha (6) 2006-01-31 11:06
Dobrze, że są tacy ludzie jak Krzysiek i Mario, bo prubują coś wnieść w ten nasz nieciekawy hokej. Może w końcu coś się ruszy, bo patrząc co robią obecni działacze z PZHL to żal dupę ściska!

Andrzejx48 (77) 2006-01-31 11:12
no moze wreszcie odpowiedni ludzie na odpowiednim miejscu juz czas nareszcie ruszyc tych twardoglowych szkodnikow w PZHL podpisuje sie obiema rekami pod tym pomyslem kto za niech sie tu wpisuje

Pasy100 (157) 2006-01-31 11:13
A może by tak wpaść z pięściami do PZHL i zrobić porządek ze "staruchami"? Oj przydałoby się!

mk71 (50) 2006-01-31 14:00
jestem za :)pozdro Cracovia

Frugo (103) 2006-01-31 11:32
Zmiany TAK. Ale nie wiem czy Oliwa to odpowiedni człowiek do uzdrowienia polskiego hokeja. Czerkawski oczywiście Tak. To całkowicie inny człowiek niż Oliwa.

(973) 2006-01-31 11:38
Wracaj Krzysiu i zrób coś z tymi lesnymi dziadkami tak jak ich nazwałes ,bo nie wiedzą co czynią,interpretuja regulamniny,przepiay artykuly jak im pasuje kto więcej da i kto ma szersze plecy.Raz jest tak że posiedzenie odbywa sie raz na miesiąc a innym razem nawet 3 razy w tygodniu jak im pasuje,a hokeiści czekaja na decyzje marnując sie w szatni.Trzeba faktycznie wpasc do nich z pięściami i wykurzyć na cztery wiatry .Nie ma żadnego harmonogramu robią jak chcą i co chcą.Niech p. wraca do Polski i zrobi wreszcia porzadek.

chiros (140) 2006-01-31 11:49
Prosimy niech Pan wraca naprawia PHL czas aby obecni panowie poszli na emeryture ,bo już nie ogarniaja tematu .Powinnien wziąść sie za nich tez minister Lipiec,w Warszawie konieczna jest kontrola tak jak w PZMOT,czy PZPN.

pk10585 (620) 2006-01-31 12:17
no gdzie moj komentarz zostal pomyslenie dodany do bazy danych, no pytam sie gdzie?

pk10585 (620) 2006-01-31 12:21
pk10585 (620) 2006-01-31 12:21
pk10585 (620) 2006-01-31 12:22
Zmiany w PZHL to oczywiscie mus, ale Krzysztof Oliwa to chyba nie odpowiedni pan do tego zadania.

pk10585 (620) 2006-01-31 12:24
juz slyszalem od wielu, ze z kasu zwiazku nie wezma ani grosza.

pk10585 (620) 2006-01-31 12:27
panowie admini, sorry, ale to juz lekka kpina. probowalem juz z 50 razy dodac moj post i nic. po pierwsze musialem go rozwalic na male kawaleczki (patrz wyzej), a po drugie pewnych czesci nie jestem w stanie wogole umiescic na forum.

makajos (984) 2006-01-31 20:15
Są pewne wyrazy,przez które nie wchodzi cały komentarz.Nie wiem czym to jest spowodowane,ale tak jest,sam się o tym przekonałem.Kiedyś od godz 22 do 2 w nocy usiłowałem rozgryźć dlaczego nie dodaje moich komentarzy.Okazało się że wpisując w tekście nazwę ulicy ,przy której znajduje się lodowisko w Tychach,komentarz nie zostaje dodany,chociaż pisze że dodano.Jeszcze ktoś miał podobny przypadek,również ze słowem obcojęzycznym,może coś w podobnym stylu tam wpisałeś...

pk10585 (620) 2006-01-31 21:54
Użytkownik makajos napisał:

"Są pewne wyrazy,przez które nie wchodzi cały komentarz.Nie wiem czym to jest spowodowane,ale tak jest,sam się o tym przekonałem.Kiedyś od godz 22 do 2 w nocy usiłowałem rozgryźć dlaczego nie dodaje moich komentarzy.Okazało się że wpisując w tekście nazwę ulicy ,przy której znajduje się lodowisko w Tychach,komentarz nie zostaje dodany,chociaż pisze że dodano.Jeszcze ktoś miał podobny przypadek,również ze słowem obcojęzycznym,może coś w podobnym stylu tam wpisałeś..."

dzieki makajos! najprawdopodobniej masz racje. w moim poscie byly chyba ze cztery zdania i za nic nie moglem go umiescic. ale zaczalem wpisywac te zdania pojedynczo i jak widac powyzej udawalo sie. ale ze ostatnie dwa zdania poprostu chcialem napisac razem to juz nic z tego nie wyszlo, a w ostatnim byl rzeczywiscie obcojezyczny wyraz - nazwisko autora pewnej ksiazki. ale to niezly bezsens z tym "filtrem", do czego to ma prowadzic. powinni go dokladniej zdefiniowac. pozdro

MiB (447) 2006-01-31 12:43
Nie da się ukryć. Krzysiek dobrze mówi i jego plany brzmią bardzo ciekawie. I tak jak mówi pierwszy punkt: PODZIEKOWAĆ PANOM Z PZHL!! Oby się to udało
.
mk71 (50) 2006-01-31 14:03
Użytkownik MiB napisał:

"Nie da się ukryć. Krzysiek dobrze mówi i jego plany brzmią bardzo ciekawie. I tak jak mówi pierwszy punkt: PODZIEKOWAĆ PANOM Z PZHL!! Oby się to udało."

ty tez dobrze muuuwisz :) pozdro

MiB (447) 2006-01-31 14:25
Przysiągłbym,że mówi napisałem przez "Ó" a nie "U". No chyba,że cenzurka zmienia.

MiB (447) 2006-01-31 14:26
A jednak cenzurka. Troszke dziwna,ale cóż :D. Mk71 także pozdrawiam :)

Mikhail (282) 2006-01-31 12:52
No zobaczymy co to ci Krzysiu wyjdzie (na marginesie to trzymam kciuki za ten pomysł)
P.S. Co z agencja nieruchomości???:D

niski123 (49) 2006-01-31 12:55
No ładnie ładnie wkońcu się ktoś znalazł:) co wy chcecie od krzyśka oliwy ?? na pewno bardziej sie nadaje niż obecni panowie z PZHL. Na pewno bedzie lepszy niż niejaki p. hajduga

KOMANDOS (159) 2006-01-31 12:55
To że polski hokej trzeba zmienic to wiemy wszyscy.To ze Hajduga juz dawno powinien mecze ogladac przed telewizorem to tez ale czy Krzysiek to odpowiednia osoba to sam nie wiem.Mario na pewno sie do tego nadaje ale krzyseik?Nie wiem niech probuje.Mo ze razem z mariem cos zdzialaja

luca (1370) 2006-01-31 12:57
A niech próbuje ! A nóż mu się uda. Gorzej chyba nie będzie a może być śmieszniej ;)

KOMANDOS (159) 2006-01-31 13:00
Może być o iwel smieszniej.Agorzej juz nie moze byc bo nic wiecej nie moga posuc
niski123 (49) 2006-01-31 13:03
jeszcze mogli by podnieść ceny biletów :)

KOMANDOS (159) 2006-01-31 13:04
niski a ty cos wypalil z tymi biletami???

dresu (165) 2006-01-31 13:16
Heh jak mu się uda to będzie dobrze a jak nie to nikt się tym nie przejmie bo gorzej już chyba być nie może!

luuk (45) 2006-01-31 13:19
Każdy człowiek jest odpowiedni do tego by cos tu zmienić - wystarczy tylko chcieć!!! a do tej pory nikt nie ruszył nawet ręką w tej sprawie !! ! A Oliwa i Czerkawski są odpowiednimi ludzmi chociażby do tego aby całą sytuację w PZHL nagłośnić ... Obaj są "medialni" i mają za sobą "IV władzę". Wystarczy, że zaczną głośno krzyczeć i zrobi się aferka wokół PZHL - a zaraz doczepi się TVNnik, Fakcik itp. media...Może tym sposobem uda im się podciąć gliniane nóżki temu "pogrążonemu jeszcze w głębokiej komunie i kolesiostwie" organizmowi, nazywającego siebie PZHL. Zwróćcie uwagę na to,że ich(działaczy PZHL) receptą na przetrwanie w takim stanie jest to, że sprytnie nauczuli się być nieobecni w polskich i zagranicznych mediach - zgodnie z przysłowiem "czego oczy nie widzą tego duszy nie żal". Siedzą sobie cichutko na ciepłych posadkach a co sezon kaska spływa im do kieszonek. Nikt sie ich nie czepia o nic nie pyta i jest luzik. Tak samo na odczepnego dogadali sie z Tele5 na transmisje PLH, których jakość jest żenująca !! ! Efektem tych działań jest to,że polski hokej tylko na tym traci!!!

A więc każdą inicjatywe popieram i zycząc tylko aby inicjatywa przerodziła się w działanie.:))))))))

Yoszi (3) 2006-01-31 13:54
Prośba do ADMINÓW-HUBAL7 ma problem z logowaniem i prosi o pomoc

mk71 (50) 2006-01-31 14:10
dobra niech probuje nawet bede trzymal za niego kciuki (mimo wpadki z tym podhalem wtedy)ale zeby na trenera ??

Fryta88 (251) 2006-01-31 14:22
Miejmy nadzieje ze p. Oliwa nie bedzie tylko gadał ale ze bedzie działał

Jinx (180) 2006-01-31 14:27
Oby to zbawianie polskiego hokeja poszło mu lepiej niż zbawianie Podhala w zeszłym sezonie.

ACE (36) 2006-01-31 14:38
Hehe już widzę jakby Oliwa był trenerem reprezentacji. Wszyscy zamiast uczyć się hokeja chodziliby na boks. I wszyscy baliby się grać z nami. Przynajmniej w jednym bylibyśmy najlepsi na świecie ;-)

GKSadam. (211) 2006-01-31 14:52
Sra.nie w banie. Odczepcie się od Oliwy. Jeżeli jest w Polsce osoba która mogłaby uzdrowić polski hokej, to jest jest nią właśnie p. Krzysztof.
(973) 2006-01-31 15:37
Czyżby coś się zaczęło dziać w polskim hokeju?

meches (15) 2006-01-31 15:37
Hajduga ,Lejczyk ,Molewski odejćcie z honorem naród was o to prosi dajcie dojść do głosu znającym sie na hokeju młodszym ludziom,którzy nie maja problemu sie zebrać i mądrze decydować w sprawach waznych dla polskiego hokeja.

dzidzio (3) 2006-01-31 17:22
TAK O TAK!!!Należy skończyć z tym PRL-owskim podejściem do sportu!Nastały nowe czasy,zmieniły sie reguły gry a ludzie
ci sami:Hajduga ,Lejczyk,Włodarcyk(narciarstwo)pani Szewińska(l.a.)i można byłoby tak dalej wymienać.

d@rek_nt (140) 2006-01-31 17:46
Ja bym się tak nie cieszył owszem Oliwa mówił już nawet kiedyś o tym, że chce się zaangażować w reforme polskiego hokeja, ale to nie będzie takei proste. Zresztą zobaczcie skąd pochodzi tekst:SuperExpress czyli najmniej wiarygodna gazeta polska.

afro_001 (153) 2006-01-31 18:37
Źródło rzeczywiście NIE wiarygodne...

Inna sprawa, że Krzysiek chce się od czasu do czasu przypomnieć w mediach...

Ale ludze !! ! CO NAM ZOSTAJE ?? ?????

Wszyscy narzekają - i w PEŁNI SŁUSZNIE - na władze PZHL !! !!!
Dajcie szansę ludziom, którzy sie na tym znają !! ! A przyznacie przecież, że Oliwa i Czerkawski hokej mają we krwi !
Mariusz nie może całego swego wolnego czasu poświęcić na polską ligę, bo przecież jest zawodnikiem NHLu. Fakt, że jego sytuacja przypomina do złudzenia sytuację Dudka w Liverpoolu, ale cóż począć... Trzymam za niego ksiuki - dostał szansę na kilka meczy i co mecz to gol !! ! Nie wiem, dlaczego go trener zdjął... Ale wróćmy do PZHL...

Nie rozumiem dlaczego niektórzy zakładają mniej więcej tak:
"Owszem, pomysł dobry, ale Oliwa to nieodpowiedni człowiek"???

Bo jest duży i ma kupę mięśni, bo na lodzi ebył od bicia się ?? ?? I CO Z TEGO ?? ??

Podam jeden, ale jakże dobry przykład:
Arnold Schwarzenegger - sportowiec i aktor - w filmach TYLKO się bił (miał kilk, moim zdaniem nieudanych, ról komediowych) i co??? I jest gubernatorem Kalifornii !! !! I radzi sobie ZNAKOMICIE !! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Więc dlaczego Oliwa nie mógłby zmienić oblicza PZHL ?
Moim zdaniem to bardzo dobry pomysł i jak ktoś już to napisał "Podpisuję się obiema rękami" !! !!

A niech Mariusz mu pomoże, przynajmniej częściowo, to we dwojkę są w stanie zrobić bardzo dużo - bowiem w środowisku NIE TYLKO sportowym - cieszą się dużym szacunkiem ze względu na swe dotychczasowe osiągnięcia!!!

Pozostaje nam tylko wierzyć w dwie rzeczy :

1) Żeby nie były to puste słowa !

2) Żeby telewizje - zwłaszcza prywatne, jak TVN, Polsat (bo na publiczny chłam nie ma co liczyć !! !) zrobiły wokół tego dużo szumu. Ale nie jednorazowo tylko systematycznie wracały do tego tematu!

(inna sprawa, że na to 2-gie szanse są nikłe, bowiem hokej traktowany jest w naszym dziwnym państwie małostkowo...)

Podrawiam !

pk10585 (620) 2006-01-31 22:27
Wojtus duzo racji w Twoim poscie, ale ja mimo to w stosunku do Krzysztofa Oliwy mam odrobine sceptycyzmu. Nie wiem dlaczego, ale moze jakby sie za to zabral z Mariuszem Czerkawskim to mialbym lepsze samopoczucie. Dla mnie Mariusz jest czlowiekem bardziej komptentnym. Moge sie oczywiscie bardzo mylic, bo przeciez nigdy nie mialem z zadnym z nich do czynienia - to tylko takie wrazenie. Przyszedl mi do glowy jednak jeden argument, ktory moim zdaniem przemawialby na korzysc K. Oliwy. On ma juz dosc duzo kasy (tyle lat w NHL) - o ile jej nie rozwalil :D, wiec nie lakomil by sie na te PZHL-owskie pieniadze.
Z drugiej strony, jezeli sprawa zacznie nabierac rozpedu to nalezy sie przygotowac na maksymalne swinie ze strony wladz PZHL, bo oni tak latwo swych stolkow nie oddadza! pozdro

Dari (37) 2006-01-31 19:25
Trenerów sztuki bokserskiej możemy mieć o wiele lepszych niż Oliwa. Nie wiem czy na coś się przyda .......... ale można spróbować.... Pozdro

Stiffler (1576) 2006-01-31 19:27
Ach Kris, teraz chcesz Polaków brać za Ocean, a na zgrupowaniu kadry od debili ich wyzywałeś.

pasiasty68 (282) 2006-01-31 20:33
A cos więcej w tej kwiestii ? W jakich to padło okolicznościach ?

Twister7 (21) 2006-01-31 19:31
Moje propozycje do składu ekipy naprawiającej polski hokej:K.Oliwa(bo to on zaczął temat),M.Czerkawski,H.Gruth,W.Jobczyk,J.Chadziński...Kogo jeszcze byście tu widzieli? Może wreszcie coś się zmieni!!!

luca (1370) 2006-01-31 20:17
No ... pomysł. Proponuję ciało złożone z wymienionych wyżej panów nazwać Biurem Politycznym. Dodatkowo proponuję powołać ciało o nazwie Komitet Centralny, do którego należeliby z urzędu wszyscy emerytowani hokeiści. Oczywiście kibice też muszą się gdzieś zrzeszać więc przy każdym klubie proponuję powołać Podstawową Organizację Partyjną. Oczywiście sędziowie, rolbiści, spece od ostrzenia łyżew itd. też muszą mieć swoją reprezentację i dla nich proponuję powołać Komitety Branżowe.

A na koniec proponuję popukać się w główkę.
Życzę dalszych owocnych obrad. Dobranoc.

pasiasty68 (282) 2006-01-31 20:39
Użytkownik luca napisał:

"No ... pomysł. Proponuję ciało złożone z wymienionych wyżej panów nazwać Biurem Politycznym. Dodatkowo proponuję powołać ciało o nazwie Komitet Centralny, do którego należeliby z urzędu wszyscy emerytowani hokeiści. Oczywiście kibice też muszą się gdzieś zrzeszać więc przy każdym klubie proponuję powołać Podstawową Organizację Partyjną. Oczywiście sędziowie, rolbiści, spece od ostrzenia łyżew itd. też muszą mieć swoją reprezentację i dla nich proponuję powołać Komitety Branżowe.

A na koniec proponuję popukać się w główkę.
Życzę dalszych owocnych obrad. Dobranoc."

To rzuć jakąś lepszą koncepcją zmian.Wiadomo że najpierw musi być jakis pomysł,a potem ludzie którzy to zrobią.Krytykantów i malkontentów w tym kraju dostatek.

luca (1370) 2006-01-31 20:59
Aha, a ten pomysł to skąd, bo niedosłyszałem ?

pasiasty68 (282) 2006-01-31 21:29
No właśnie od Ciebie mógłby ten pomysł być zamiast narzekania.Dosłytszałeś czy mam drukowanymi napisać ?

Welf (20) 2006-01-31 19:56
Misia Yogi :) - Gruth raczej do polski juz nie wróci a chadzinski to pomyłka

Fanhok (116) 2006-01-31 20:56
Zamiast robić reklamę półgłówkowi zza oceanu który nic dobrego dla polskiego hokeja nie zrobił ,bo oprócz boksu na lodzie potrafi uprawiać jedynie samochwalstwo i głupie ględzenie warto więcej poświęcac miejsca autentycznym a nie wirtualnym gwiazdom naszego i nie tylko naszego hokeja takim jak np. H.Gruth czy J.Płachta .Wspaniali sportowcy o olbrzymich zasługach dla polskiego hokeja i autentycznym a nie medialnym dorobku sportowym ,nigdy nie robiący łaski narodowej drużynie wzory postępowania dla młodych- a że nie w NHL ,nie wszystko złoto co się świeci, wszyscy ogładający kadrę w zeszłym sezonie widzieli ,że Płachta był o klasę lepszy od idola /niektórych/ z Ameryki, inna sprawa,że większośc polskich kadrowiczów była lepsza od lodowego boksera.H. Gruth,gdy jeszcze grał też miałby miejsce w NHL i nie na ławie rezerwowych wypuszcany tylko jak trzeba komuś wybić zęby

luuk (45) 2006-01-31 21:29
hmmmmm ... Zgadzam się z Tobą, że H.Gruth czy J.Płachta powinni zająć sie hokejem w Polsce ale sam zauważ, że mimo swoich zasług nie mają takiej siły przebicia...dlatego potrzebni są też ludzie, którzy mają ten jak to nazwałeś "medialny dorobek" ... to własnie dzięki nim, a także mediom które przciągną, mogą zapoczatkowć nagłośnienie a co za tym idzie naświetlenie szerszej publiczności, sytuacji w PZHL ... może to właśnie wymusi tak oczekiwane prze Nas wszykich zmiany ... i to spowoduje rozpad tego "chorego układu". Wtedy też znajdzie się miejsce dla ludzi, którzy naprawde kochaja, ten sport (H.Gruth, Płachta itp.)i na pewno zrobią wiele dobrego !! !

Pdsumowując, połączenie zasług i autorytetu ww. z medialnością Oliwy, Czerkawskiego to naprawde dobra recepta na zmiany !! !

pasiasty68 (282) 2006-01-31 21:43
A czy ktos pytał wymienionych o zdanie ? czy oni są w ogóle zainteresowani babraniem się w mętnej wodzie pzhl-u ? Bo może niekoniecznie...I co wtedy ?

luuk (45) 2006-01-31 22:09
Gdyby naprawdę zaczęło się cos zmieniać i widać byłoby jakieś swiatełko w tunelu, to mam nadzieję, że by nie odmówili ... a nawet jeśli tak, to ciągle trzeba szukać nowych filarów na których możnaby budować nowy i prawdziwy PZHL... Najważniejsze żeby coś się wreszcie zaczęło zmieniać...żeby coś sie ruszyło !! ! a więc dlaczego Oliwa i Czerkawski nie mieliby spróbować i zacząć tego procesu??? Do odważnych świat należy :))) a PZHL w obecnym stanie nie jest chyba niezniszczalny???!!!! i ktoś wreszcie znajdzie na Nich sposób !! !! Mam nadzieję:)))

luca (1370) 2006-01-31 22:10
Użytkownik pasiasty68 napisał:

"A czy ktos pytał wymienionych o zdanie ? czy oni są w ogóle zainteresowani babraniem się w mętnej wodzie pzhl-u ? Bo może niekoniecznie...I co wtedy ? "

No widzisz, jak chcesz to nawet umiesz napisać coś z sensem...

pasiasty68 (282) 2006-01-31 22:36
Użytkownik luca napisał:

"
Użytkownik pasiasty68 napisał:

"A czy ktos pytał wymienionych o zdanie ? czy oni są w ogóle zainteresowani babraniem się w mętnej wodzie pzhl-u ? Bo może niekoniecznie...I co wtedy ? "

No widzisz, jak chcesz to nawet umiesz napisać coś z sensem..."

Ty też czasem ze[...],może odniesiesz sukces...

pasiasty68 (282) 2006-01-31 22:37
z.e.c.h.c.i.e.j

pavel04 (95) 2006-01-31 22:02
Czerkawski, Klisiak, Wieloch, Samolej, Oliwa, Płachta, Gruth... to są ludzie, kórzy mogą odmienić oblicze polskiego hokeja... Ludzie dajcie im trochę swobody a zobaczycie, że hokej w Polsce stanie "na nogach"...

luca (1370) 2006-01-31 22:14
Gdy czytam takie pomysły "zbawiania świata" to mi się przypomina jak to za komuny były projekty wprowadzenia do rady państwa jakiegoś suwnicowego z huty im. lenina bo "dobry fachowiec z niego i wyrabia normę". Kto by pomyślał, że komuch dalej tkwi tak mocno w tym narodzie.

luuk (45) 2006-01-31 22:26
Luca, skoro piszesz, że "komuch dalej tkwi w tym narodzie"...to może masz jakiś "niekomunistyczny" pomysł na zmiany ?? ?a może lepiej żeby tak zostało jak jest????

Twister7 (21) 2006-01-31 23:45
luca-Ty to chyba jakiś Smurf-Maruda jesteś ;)

luuk (45) 2006-01-31 22:07
Gdyby naprawdę zaczęło się cos zmieniać i widać byłoby jakieś swiatełko w tunelu, to mam nadzieję, że by nie odmówili ... a nawet jeśli tak, to ciągle trzeba szukać nowych filarów na których możnaby budować nowy i prawdziwy PZHL... Najważniejsze żeby coś się wreszcie zaczęło zmieniać...żeby coś sie ruszyło !! ! a więc dlaczego Oliwa i Czerkawski nie mieliby spróbować i zacząć tego procesu??? Do odważnych świat należy :))) a PZHL w obecnym stanie nie jest chyba niezniszczalny???!!!! i ktoś wreszcie znajdzie na Nich sposób !! !! Mam nadzieję:)))

suzik (436) 2006-01-31 22:29
Jeśli uda mu się zrobić to o czym mówi to będzie super

alojzik81 (60) 2006-01-31 22:50
Może Chris nie był fantastycznym hokeistą ale ze swojej roli się dobrze wywiązywał :) A na dodatek ma dużo konkretnych znajomych w tej branży :) I jest bardzo medialny!! :) Więc trochę więcej optymizmu!!! Będzie dobrze bo ja wierzę w Sąsiada (Oliwę) :)

Podh@le1933 (28) 2006-01-31 23:07
jestem za i popieram w 100% bieżcie pod uwage to że Oni znają się na hokeju i na biznesie co jest ważne w obecnym Świecie!!!

knefel (115) 2006-01-31 23:28
teraz nagle wszyscy popeirają krzyska a jesczze pare miechów temu psy na nim wieszali... nie ma co brawoo

pasiasty68 (282) 2006-02-01 00:24
Łaska kibica na pstrym koniu jeżdzi :(

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi